Wójt Gminy Trąbki Wielkie Błażej Konkol i Stowarzyszenie Rodzina Kolpinga w Kłodawie Gdańskiej zapraszają na „ Biesiadę Patriotyczną „

16 listopada 2018, 09:52

W dniu 17 listopada 2018 roku (sobota) o godzinie 16.00 w Sali GOKSiR odbędzie się Biesiada Patriotyczna z widowiskiem słowno-muzycznym „Puls Wolności – Wolność jest w nas”. Wystąpi Młodzieżowy Zespół Teatralny „Narnia” działający w ramach Stowarzyszenia Rodzina Kolpinga w Kłodawie. Będzie to już czwarte, cykliczne wydarzenie kulturalne tego Stowarzyszenia, dofinansowane przez Gminę Trąbki Wielkie i Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim. Przedstawienie, według scenariusza Ewy Kruglik, oparte jest na wydarzeniach historycznych od czasów Józefa Piłsudskiego do współczesności. Dzięki uzyskanemu dofinansowaniu zakupiony został ekran sceniczny, na którym będą wyświetlane obrazy adekwatne do rozgrywających się scen co znacznie podniesie walor inscenizacji. Zachęcamy do udziału i wspólnego śpiewania popularnych piosenek patriotycznych. Jak na Biesiadę przystało, będzie również poczęstunek. Serdecznie zapraszamy.
PS. Na zachętę przedstawiamy kilka zdjęć z prapremiery widowiska, które odbyło się w Centrum Ks. Orione w Kaliszu na Ogólnopolskim Zjeździe Rodzin Kolpinga w dniu 27 października 2018 roku.
Źródło: GOKSiR

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola