ROZPOZNAJESZ ICH?POLICJANCI SZUKAJĄ TYCH OSÓB

05 listopada 2018, 21:42

Policjanci z Pruszcza Gdańskiego szukają sprawców przywłaszczenia karty kredytowej. Związek z prowadzonym dochodzeniem mogą mieć osoby, których wizerunek publikujemy. Wszystkich którzy rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje na ich temat, proszone są o kontakt z Policją.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Pruszczu Gdańskim, szukają sprawców przywłaszczenia karty kredytowej. Związek z tą sprawą mogą mieć mężczyźni, których wizerunek prezentujemy. Kamery monitoringu zarejestrowały ich pomiędzy godzinami 19:23, a 19:30 w dniu 30 sierpnia 2018 roku w jednym ze sklepów mieszczących się w Gdańsku przy ulicy Niepołomickiej.
Wszystkie osoby, które rozpoznają osoby z monitoringu lub posiadają informacje mogące pomóc w ustaleniu ich tożsamości lub miejsca pobytu, proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Pruszczu Gdańskim. Informacje można przekazać telefonicznie prowadzącemu sprawę st. sierż. Rafałowi Lewandowskiemu dzwoniąc pod nr 58 78-54- 238 lub numer 112, albo zgłaszając się do najbliższej jednostki Policji.

Komentarze

Czy jesteś pewny?

Proszę prawidłowo wypełnić wszystkie pola